Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Už je čas naučit se matematiku. Uže je také čas naučit se účetnictví. Už je čas naučit se matematiku. Uže je také čas naučit se účetnictví.

Škola matematiky a účetnictví

Ing. Martina Sedláková

 

 


Kdo se ptá ten se doví! Rádi rozptýlíme vaše pochyby!


Co bude moje dítě u nás dělat?
Každému dítěti zajistíme pohodlné, přátelské prostředí pro efektivní učení. Nabízíme profesionální, individuální setkání se zkušenými učiteli, jejichž úkolem je pomoci při studiu matematiky. V naší škole děti získají široké znalosti z matematiky ve spolupráci s učitelem podle individuálního plánu.
Kdy můžete navštěvovat naši školu?

Máme otevřeno od pondělí do čtvrtka od 13:00 do 19:30 a v pátek od 13:00 do 16:00. Dopolední hodiny po domluvě. Zveme vás využít naše lekce alespoň jednou nebo lépe dvakrát až čtyřikrát týdně po dobu 60 minut.
Kolik stojí měsíc výuky?
Pokud se jedná o běžné doučování - měsíční účast se hradí paušálně.  Za měsíční paušál nabízíme až čtyři 60-ti minutové lekce týdně. Ve standardní nabídce jsou lekce dvakrát týdně, ale zvýšení četnosti návštěv lekcí není problém -  nezvyšuje cenu kurzu. 60 minut výuky vás tak může stát jen 80Kč! Děti chodí tolikrát týdně, kolikrát to zrovna potřebují.
Proč bych měl zapsat své dítě k nám?
Učení se s námi je efektivní, levné a má úspěch. Jsme specialisté ve výuce matematiky, soustředíme se hlavně na ní. Pokrok každého dítěte je pravidelně hodnocen a rodiče jsou stále informováni o současné situaci. Pomůžeme vašemu dítěti získat lepší známky, připravit se na zkoušky, ale nejvíc ze všeho pomůžeme pochopit, jak vzrušující věda je matematika. Přesvědčíme vaše děti, že mohou řešit i ty nejsložitější úkoly!
Kdo se může zúčastnit?
Zveme žáky základních, středních i vysokých škol. Zveme i děti  věku od 4-6 let - pro ně jsme připravili speciální učební program.


 

 

 

Copyright © 2019 Martina Sedláková Rights Reserved.