Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Už je čas naučit se matematiku. Uže je také čas naučit se účetnictví. Už je čas naučit se matematiku. Uže je také čas naučit se účetnictví.

Škola matematiky a účetnictví

Ing. Martina Sedláková

 

Čím se lišíme od tradičních kurzů a soukromého doučování?
 

 • V našich třídách je to jiné. Každá lekce trvá 60 minut a je velmi efektivní. Studenti pracují individuálně s vyučujícím na základě speciálně vybraných materiálů pro každého z nich zvlášť. Studenti mohou přijít do naší školy tak často, jak se jim líbí.

 

 • Nabízíme každému žákovi samostatný učební plán, který je vyvinut podrobně na základě předběžných testů a průzkumných rozhovorů, a definuje aktuální i dlouhodobé potřeby dítěte, jakož i průběžně úpravy na základě pravidelného hodnocení pokroku dítěte.

 

 • Studenti mají příležitost pracovat po celý rok  na zlepšování svých dovedností v matematice pod vedením zkušeného učitele, v souladu se svými potřebami a schopnostmi. Pracují pravidelně, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků.

 

 • Naše výuka je levnější než soukromé lekce a za příznivou cenu pracují žáci individuálně vedeni zkušenými  učiteli.

 

 • Rodiče mají přehled, jakých pokroků jejich děti dosáhli a  v čem mají ještě nedostatky. Každý měsíc dostávají rodiče pravidelné zprávy. Mají také možnost klást učiteli otázky a diskutovat s ním o problémech.

 

 • Naši učitelé procházejí náročným výběrem - zaměstnáváme matematické nadšence, kteří dokáží navázat s dítětem přátelský vztah, ale zároveň neslevují se svých nároků na studenty.

   

   

   


  www.matematikamost.cz


   

 

 

Copyright © 2019 Martina Sedláková Rights Reserved.